Ketvirtadienį, gegužės 28 d., 16:00 val., lauke prie Vėžaičių kultūros centro pastato vyks Gargždų muzikos mokyklos mokinių koncertas “Svečiuose pas Volmerius”
Dalyvauja:
visų fortepijono skyriaus mokytojų mokiniai;
Armonikų trio (mokytojas Stanislovas Adomavičius).