Naujienos 

„Melodija" respublikiniame konkurse

„Melodija" respublikiniame konkurse

2017-05-03
Balandžio 29d. Vėžaičių kultūros centro vokalinis ansamblis ,,Melodija“ (vad. Daiva Šilinskienė), dalyvavo respublikiniame vokalinių ansamblių festivalyje -  konkurse ,,Kur aukštas klevas 2017“. Tai jau 16-tas festivalis - konkursas, kurį organizuoja Pakruojo rajono kultūros, paveldosaugos ir viešųjų ryšių skyrius ir Linkuvos kultūros centras.  
Vokalinis ansamblis ,,Melodija‘‘ tokiame festivalyje - konkurse dalyvauja jau antrą kartą. (Pirmą kartą – prieš tris metus ). Per tuos tris metus renginys sparčiai išsiplėtė ir šiemet dalyvavo virš 50 kolektyvų: iš Šilalės, Šiaulių, Šakių, Kelmės, Raseinių, Prienų, Kauno, Biržų, Širvintų Radviliškio, Akmenės, Kėdainių, Panevėžio, Kupiškio, Pagėgių, Kaišiadorių, Pasvalio, Jurbarko, Joniškio Ignalinos ir Vilkaviškio rajonų.  Kiekvienas kolektyvas atliko po 2 kūrinius.
,,Melodija“ rimtai ruošėsi šiam konkursui ir neliko nepastebėtos kitų kolektyvų. Atlikus savo programą salėje girdėjosi  šūksniai ,,Bravo“ – tai didžiausias žiūrovų ir kolegų įvertinimas.
Iš Linkuvos parvežėme linkėjimus Žemaitijos kraštui ir keramikinę vazą prisiminimui.

Vėžaičių kultūros centro informacija

 ATGAL